Zdravá lahev Jednorožec a víly 0,5l

Objem: 0,5l

Barva: Zelená tyrkys

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Kód: V050297
269 Kč
Zdravá lahev Jednorožec a víly 0,5l
zdrava lahev jednorozec a vily 0 5l
Česká značka
  • Vyrobena z unikátního medicínského materiálu
  • Bez ftalátů, změkčovadel, BPA, BPS, BPF
  • Bez zápachů a plísní
  • Dlouhá životnost i díky náhradním komponentům
  • Možnost vyvařovat při 100°C, mýt v myčce nádobí, ohřívat v mikrovlnné troubě
  • Unikátní český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká rodinná firma R&B Mědílek s.r.o. byla založena v Žacléři ve Východních Čechách v roce 1990. Na začátku svého působení byla zaměřena na výrobu cyklopásek tj. omotávek na řidítka kol a přes cyklistiku se dostala i k výrobě sportovních lahví.
Nyní firma patří k předním evropským producentům plastových nápojových lahví s potiskem na zakázku pro různé klienty od sportovních týmů, reklamních agentur, až po velkoodběratele v zahraničí.
V roce 2009 firma R&B uvedla na trh unikátní lahev - ZDRAVOU LAHEV®, která je vyrobena z unikátního materiálu určeného pro farmacii a lékařství a přináší tak mnoho výhod konečným uživatelům.
V roce 2016 přibyl do rodiny ZDRAVÉ LAHVE® další člen - svačinový box ZDRAVÁ SVÁČA.

Motto

Plast je dnes často zmiňován v negativních souvislostech především ve vztahu k ochraně životního prostředí a udržitelného rozvoje. Přitom se jedná o skvělý materiál. Sám o sobě není vůbec špatný. Špatný je způsob, jakým ho lidé začali používat a hlavně nadužívat.

My věříme, že jako výrobce jej používáme způsobem, kvůli kterému plast vznikl. Tedy výrobou trvanlivých, opakovatelně použitelných výrobků s vysokou užitnou hodnotou, kterou ještě zvyšuje dostupnost náhradních dílů a příslušenství.