MODELÍNA

Modelína v naší nabídce  je od firmy "Mámy v rejži". Jje domácí, lehce se tvaruje, protože je měkká. Krásně voní. Pokud dá dítě kousek modelíny do pusy, nemusíte se bát, modelína je uvařená z jedlých surovin (obsahuje lepek). V naší nabídce najdete tematické modelíny. Tzn., že každá modelína obsahuje navíc třpytky, miniatury ... na určité téma. Jednorožci, dinosauři, záchranáři..... Hraní s modelínou podporuje jemnou motoriku, představivost. 

Pro děti od jednoho roka je k prvnímu seznámení vhodná obyčejná modelína bez třpytek a doplňků.  Okolo 2 let začínají děti zajímat drobné věci, pak už můžete použít i tematické modelíny. které obsahují různé dekorace jako třpytky, figurky.  Při práci s těmito modelínami je u malých dětí samozřejmostí dohled dospělé osoby. 

Do modelíny můžete také třeba obtiskávat různá razítka, válečky, pryskyřicové doplňky.

Při správném skladování vydrží modelína 6 měsíců.

Péče o mamolínu: Není určena do kontaktu s vodou. Nejlépe vám vydrží, když ji budete udržovat v čistotě a mimo hraní v uzavřené dóze. Je-li tvrdá, suchá, přidejte kapku oleje a vody, pořádně promněte. Je-li příliš měkká, přidejte trochu hladké mouky. Životnost prodlužujete uklízením do zavřené dózy. 

 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Cena

155295
1155295

Značky

Položek k zobrazení: 11