PLAVECKÉ POMůCKY

Pokud máte v plánu plavání s miminkem nebo chcete naučit plavat vaše děti, z naší nabídky pomůcek pro začínající plavce si určitě vyberete.

Pro batolata  se nejvíce hodí  plovák (rybička) , který malé tělíčko krásně obejme. Můžete přidat i nadlehčovací baby kroužky. Pro začínající plaváčky je nejlepší  kombinace plavecký pásek, který nadlehčuje střed těla + nadlehčovací rukávky nebo nadlehčovací kroužky, které nadlehčují horní část těla. Vše můžete doplnit plaveckými deskami, kterých se děti přidržují, později mohou sloužit k výuce splývání. 

Plovák (rybička)

Plovák je vhodný pro ty nejmenší. Plovák patří kolem těla, napomáhá k výuce plavání. Ideální kombinovat s nadlehčovacími kroužky.

Plavecký  pás

Plavecký pás vybírejte podle váhy a věku malého plavce. Plavecký pás je složen z dílků, které je možné kdykoli ubírat nebo přidávat. Platí , že čím více dílku na pásu, tím větší zatížení pás snese. Pásek se zapíná na sponu, která je  posuvná. Díky tomu lze pásek upravit dle obvodu pasu dítěte.  

Umístění plaveckého pásu: plavecký pás se upíná do pasu dítěte. Hranoly pásu jsou umístěny dle potřeby – při plavání na bříšku jsou hranoly umístěny na záda dítěte, při plavání na zádech jsou hranoly umístěny na bříšku dítěte.

Doporučujeme kombinaci plaveckého pásku s nadlehčovacími kroužky nebo s rukávky.

 

Pás medvídek = pro děti 0-3 roky

Pás 600 = pro děti 0-3 roky

Pás 1000 = pro děti 3-6 let 

Plavecké desky

Plavecké desky jsou skvělou pomůckou při výuce plavání dětí. Malé děti určitě zaujmou zajímavé tvary a barvy plavacích desek. Plavecké desky jsou vhodné při prvních pokusech o splývání.

Rukávky

V naší nabídce najdete nadlehčovací rukávky pěnové i nafukovací. Každé mají své výhody. Záleží na vašich preferencích. Pěnové se nemusí neustále nafukovat, nehrozí propíchnutí, dobře se utahují dle potřeby na suchý zip,  rostou s dítětem.

Doporučujeme kombinaci rukávků s plaveckým pásem.

Nadlehčovací kroužky

Nadlehčovací kroužky skvěle nahrazují plavecké rukávky, jsou vhodné pro nejmenší děti. 
Jsou určené pro výuku plavání dětí i pro dovádění ve vodě. Nadlehčovací kroužky se snadno nasazují, nemusí se nafukovat.  

K dostání ve dvou rozměrech - kroužky BABY s otvorem pro ruku 60 mm a kroužky KLASIK s otvorem pro ruku 75 mm.

Doporučujeme kombinaci kroužků s plaveckým pásem.

Plavecké vesty

V nabídce  máme plavecké vesty ve dvou velikostech - batole a předškolák. Jde o osvědčené a fungující pomůcky pro výuku plavání. Plavecké vesty jsou certifikované. Plavecká vesta je plavecká pomůcka určená k výuce plavání a hraní ve vodě pod dozorem dospělé osoby. NENÍ TO ZÁCHRANNÁ VESTA.

1) Plavecké vesty BATOLE

Vesta pro batolecí věk (0-2 roky).

Šířka vesty: 20cm, výška vesty: 30cm, délka popruhů v pase: 85cm ,délka popruhu mezi nohy: 35cm.

VESTY jsou z JEDNOBAREVNÉHO materiálu v síle 27mm.

Popruhy jsou lehce upravitelné dle potřeb dítěte. Vždy se ujistěte,že je popruh zapnutý i mezi nožkami (brání vyklouznutí dítěte z vesty).

2) Plavecké vesty PŘEDŠKOLÁK

Vesta pro předškolní  věk (2-5 let).

Šířka vesty: 26cm, výška vesty: 33cm, délka popruhů v pase: 105cm ,délka popruhu mezi nohy: 45cm.

VESTY jsou z JEDNOBAREVNÉHO materiálu v síle 27mm.

Popruhy jsou lehce upravitelné dle potřeb dítěte. Vždy se ujistěte,že je popruh zapnutý i mezi nožkami (brání vyklouznutí dítěte z vesty).

 

Stránka 1 z 4 - 38 položek celkem

Cena

59575
159575
Nahoru
Další produkty