Magnetické stavebnice

Magnetické stavebnice mají široké spektrum využití. 

Princip magnetické stavebnice spočívá v tom, že jednotlivé části stavebnice lze vzájemně díky magnetu spojit do různých tvarů a velikostí. Děti tak dle svého věku a schopností vytvářejí různé stavby, obrázky..

Stavebnice tak podporují objevování a učení . Rostou s věkem, schopnostmi a zájmy vašeho dítěte. Rozvíjí dětskou kreativitu, představivost a prostorové vnímání. Samozřejmě rozvíjí i jemnou motoriku.

V naší nabídce najdete stavebnice Magna- Tiles, které jsou plně kompatibilní se stavebnicemi Connetix-Tiles a mideer. Sady tak můžete libovolně kombinovat a doplňovat.

U obou stavebnic Connetix-Tiles a Magna-Tiles platí, že : 

- stavební dílky jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty

- dílky jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí

- dílky v sobě mají zabudované silné magnety, které jsou nýtovány pro větší bezpečnost, takže si můžete být jisti, že magnety z dílků nevypadnou

 

MAGNA-TILES

Magnetická stavebnice Magna-Tiles je vytvořena podle vize japonského profesora matematiky. Zrodila se v roce 1997. Od této doby se stala americkou značkou číslo 1.  

Magna-Tiles nabízí kromě „základních sad“ spíše „tematické sady“ zaměřené na  milovníky stavebních strojů, zvířátek a dinosaurů v různém počtu dílků, většinou cca 20-50.

Dílky jsou pestrobarevné.

 
Stránka 1 z 3 - 31 položek celkem

Cena

4702799
14702799

Značky

Položek k zobrazení: 31
Nahoru
Další produkty