Koupání, přebalování

Pokožka novorozenců je velmi citlivá a potřebuje maximálně šetrnou a jemnou péči. Kožní bariéra není v tomto období ještě zcela vyvinutá, a je proto důležité používat kosmetiku určenou pro nejmenší děti, která nebude dráždit, ale naopak zklidní a vyživí. 

O hýčkání pokožky vašeho děťátka se po koupeli postará Olej pro nejmenší bio , olejová směs je velmi příjemná na kůži, nezanechává mastný film a kůži krásně zvláční. Je vhodná nejen pro miminka, ale i pro maminky jako pleťový olejObsahuje 100% bio surovin. Bez vody, parabenů, umělých aromat. Vůně je neutrální, někdy lehce po jojobě, mandli . Můžete použít i na masáž. 

Po koupeli můžete použít také Mast pro nejmenší bio, vhodná již od prvních dní života miminka. Čistě přírodní složky jsou pečlivě vybírány tak, aby byly vhodné pro citlivou novorozeneckou kůži. Přírodní mast pro nejmenší miminka vhodná pro každodenní velmi časté mazání. Obsahuje 100% přírodních surovin v bio kvalitě. Mast neobsahuje vodu, parabeny, alergeny, umělá aromata ani umělé látky. Jde cítit po bambuckém másle. 

Na suchou kůži miminek od narození je možné použít také Čokoládový balzám bio , výživný hutný balzám s vůní včelího vosku a čokolády. Obsahuje 100% přírodních bio surovin. Bez vody, parabenů, umělých aromat.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Cena

85229
185229

Značky

Položek k zobrazení: 8