Magnetické stavebnice

Magnetické stavebnice mají široké spektrum využití. 

Princip magnetické stavebnice spočívá v tom, že jednotlivé části stavebnice lze vzájemně díky magnetu spojit do různých tvarů a velikostí. Děti tak dle svého věku a schopností vytvářejí různé stavby, obrázky..

Stavebnice tak podporují objevování a učení . Rostou s věkem, schopnostmi a zájmy vašeho dítěte. Rozvíjí dětskou kreativitu, představivost a prostorové vnímání. Samozřejmě rozvíjí i jemnou motoriku.

V naší nabídce najdete stavebnice Magna- Tiles,  Mideer, Coblo a Connetix-Tiles . Všechny magnetické stavebnice uvedených firem jsou spolu navzájem kompatibilní. Sady tak můžete libovolně kombinovat a doplňovat.

U stavebnic platí, že : 

- stavební dílky jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty

- dílky jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí

- dílky v sobě mají zabudované silné magnety, které jsou nýtovány pro větší bezpečnost, takže si můžete být jisti, že magnety z dílků nevypadnou. (u stavebnice Mideer magnety nejsou nýtované, ale i tak magnety pevně drží. )

 

MAGNA-TILES

Magnetická stavebnice Magna-Tiles se zrodila se v roce 1997. Od této doby se stala americkou značkou číslo 1.  Magna-Tiles nabízí kromě „základních sad“ spíše „tematické sady“ zaměřené na  milovníky stavebních strojů, zvířátek a dinosaurů v různém počtu dílků, většinou cca 20-50. Dílky jsou pestrobarevné.

 MIDEER

Společnost Mideer patří k nastupující nové generaci výrobců hraček, které kladou důraz na design, kvalitu a původ hraček. Firma byla založena v roce 2016 v čínském Ningbo s myšlenkou vytvářet vzdělávací a smysluplné hračky v souladu s přírodou.. Jejich magnetické stavebnice jsou zatím jen v základních sadách po 60, 100 kusech a doplňující sada po 20 ks. Značka MIDEER vyrábí také oblíbenou kuličkovou dráhu. Dílky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Každý dílek obsahuje 6-8 magnetů. Dílky jsou průhledné a krásně barevné, při kontaktu se světlem působí až magicky.

 COBLO

Coblo je holandská značka, kterou založila matka tří malých dětí. Žila se svou rodinou 4 roky v Americe , kde objevila zábavu  všestrannost magnetických stavebnic. V Nizozemsku se rozhodla vyvinout vlastní verzi magnetických stavebnic. krásné, bezpečné a pevné magnetické stavební bloky s jedinečným hvězdicovým designem. Stavebnice COBLO jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu a patří k open-ended magnetickým stavebnicím.

CONNETIX-TILES

Oblíbené magnetické stavebnice Connetix-Tiles pocházejí z Austrálie. Ze všech značek má Connetix největší výběr barev, druhů, počtu dílků. Nabízí různě  velké sady v barvách duhových, pastelových, průhledných. Sady s nejrůznějšími tvary. V nabídce Connetixu najdete i podvozky na auta, magnetická autíčka a magnetické silnice. Krásné jsou i jejich kuličkové dráhy. Jak už bylo zmíněno výše, dílky jsou nýtované.

 

Stránka 1 z 3 - 36 položek celkem

Cena

3502850
13502850

Značky

Položek k zobrazení: 36
Nahoru
Další produkty