WALACHIA Dřevěná stavebnice - Roubená chaloupka

Značka: WALACHIA

Věk: od 8 let

Rozměr balení: 290 x 217 x 47 mm

Rozměr chaloupky: 150 x 100 x 120 mm

stupeň obtížnosti: 2 - mírně pokročilý

Stavebnice pro stavbu miniaturní tradiční budovy ze skutečných klád. Díly se lepí lepidlem. Stavebnice obsahuje dřevěné kostky různých délek, stavební díly pro stavbu střechy, oken, dveří, další komponenty a návody na schémata krok za krokem

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: W01
279 Kč
WALACHIA Dřevěná stavebnice - Roubená chaloupka
Značka: WALACHIA
1F
Tip Česká značka

- malá roubená chaloupka je sice jednoduchá na složení, ale má spoustu využití. Je skvělým doplňkem pro jakékoliv dřevěné městečko nebo vánoční betlém.

- ve stavebnicích Walachia naleznete vše potřebné k sestavení. Ke stavbě slouží jednoduché obrázkové návody se symboly jednotlivých úkonů. Základním stavebním materiálem jsou přesně zhotovené hranoly z borového dřeva a rozměru 9×9 mm v délkách od 16 do 230 mm určených ke stavbě roubených stěn. Plochy střech, štítů, pavlačí a teras jsou zhotoveny z překližky 3 mm a polepují se papírovými potisky. Dveře a okna zasklená folií jsou z potisklého kartonu

- jednotlivé stavby se slepují lepidlem na dřevo a papír (není obsahem).

- modely staveb jsou v měřítku 1:32.

- hotové stavby jsou estetickými doplňky dětských pokojíčků, využívají se ke hrám s autíčky, zvířátky, vojáčky i panenkami, o vánocích mohou tvořit základ lidového Betlému

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Walachia vyrábí kvalitní tradiční a naučné dřevěné hračky v České republice již od roku 1991. Používá bukové a borovicové dřevo z českých lesů. Nyní vyrábí 45 typů stavebnic.

 

Stavebnice jsou naučnou, estetickou a přírodní hračkou, která je šetrná k životnímu prostředí a bezpečná pro děti. Stavebnice rozvíjí dětskou fantazii a manuální zručnost, učí je trpělivosti a logickému uvažování a ukazuje jim, že ani v dnešním světě plném technologií klasické hračky nejsou nudné.

Dlouhou životnost stavebnic zajišťuje kombinace kvalitního masivního dřeva a dokonalého zpracování. Díky použitému masivnímu dřevu vypadají stavebnice jako skutečné stavby.

spravna-hracka-logo-120x101Stavebnice WALACHIA® byly oceněny cenou „Správná hračka“, kterou získávají hračky splňující řadu kritérií od kvality přes zdravotní nezávadnost a hygienu až po vzdělávací přínos pro dítě. Všechny sady mají certifikát CE.