WALACHIA Dřevěná stavebnice - Betlém

Značka: WALACHIA

Věk: od 8 let

Rozměr balení: 290 x 217 x 47 mm

Rozměr betlémku:  250 x 120 x 180 mm

Obtížnost: 2 - mírně pokročilý

O Vánocích by neměl chybět betlém a může to být třeba tento krásný z 68 dílků dřevěné slepovací stavebnice.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: W44
339 Kč
WALACHIA Dřevěná stavebnice - Betlém
Značka: WALACHIA
main 44 F
Tip Česká značka

- ve stavebnicích Walachia  naleznete vše potřebné k sestavení. Ke stavbě slouží jednoduché obrázkové návody se symboly jednotlivých úkonů. Základním stavebním materiálem jsou přesně zhotovené hranoly z borového dřeva a rozměru 9×9 mm v délkách od 16 do 230 mm určených ke stavbě roubených stěn. Plochy střech, štítů, pavlačí a teras jsou zhotoveny z překližky 3 mm a polepují se papírovými potisky. Dveře a okna zasklená folií jsou z potisklého kartonu

- jednotlivé stavby se slepují lepidlem na dřevo a papír (není obsahem).

- modely staveb jsou v měřítku 1:32

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Walachia vyrábí kvalitní tradiční a naučné dřevěné hračky v České republice již od roku 1991. Používá bukové a borovicové dřevo z českých lesů. Nyní vyrábí 45 typů stavebnic.

 

Stavebnice jsou naučnou, estetickou a přírodní hračkou, která je šetrná k životnímu prostředí a bezpečná pro děti. Stavebnice rozvíjí dětskou fantazii a manuální zručnost, učí je trpělivosti a logickému uvažování a ukazuje jim, že ani v dnešním světě plném technologií klasické hračky nejsou nudné.

Dlouhou životnost stavebnic zajišťuje kombinace kvalitního masivního dřeva a dokonalého zpracování. Díky použitému masivnímu dřevu vypadají stavebnice jako skutečné stavby.

spravna-hracka-logo-120x101Stavebnice WALACHIA® byly oceněny cenou „Správná hračka“, kterou získávají hračky splňující řadu kritérií od kvality přes zdravotní nezávadnost a hygienu až po vzdělávací přínos pro dítě. Všechny sady mají certifikát CE.