Tooky Toy - Senzorické kostky 13 ks 1+

Značka: TOOKY TOY

Věk: 1+

Dřevěné senzorické kostky  pro nejmenší. Mezi kostičkami najdete chrastítka, barevná sklíčka, zrcátka, rolničku..

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: TK493
425 Kč
Tooky Toy - Senzorické kostky 13 ks 1+
Značka: TOOKY TOY
jeThbPxA
Novinka Tip

- dřevěné senzorické kostky od Tooky Toy jsou skvělé už pro děti od 12 měsíců.

- je to taková první dřevěná stavebnice pro nejmenší. Děti si z kostek staví své první stavby, ale využijí je také na senzorické hry. Každá kostička je totiž zcela jiná, jinak barevná, každá má jinou senzorickou vlastnost. Mezi kostičkami najdete chrastítko, barevná sklíčka, zrcátka, rolničku i rozličné hmatové plochy.

- kostičky působí na rozvoj zraku, hmatu, sluchu i jemné motoriky. Mají také pozitivní vliv na vnímání barev a základních tvarů. Po hře je zase můžete všechny uklidit do dřevěné krabičky, která je součástí balení.

- dřevěné hračky pro děti Tooky Toy jsou vyrobené z pevného, dobře opracovaného dřeva natřeného netoxickými barvami. Pro děti jsou zcela bezpečné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy, založená v roce 2004, je značka zaměřená na vytváření alternativ k tradičním hračkám, které již znáte a máte rádi. Jejich hračky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou navrženy s ohledem na odolnost. Najdete u nich aj skvělé spoločenské hry na rozvoj logického myslení.

Všechny produkty jsou vyrobeny ekologicky.

Výrobci každý den hledají kreativní způsoby, jak vzít běžné každodenní předměty a přeměnit je na nadčasové a odolné hračky. Hračky rostou s vašimi mrňousy, podporují představivost, začleňují dovednosti ze skutečného života a budují jemnou motoriku.