Small Foot Dešťová hůl Safari

Značka: Small Foot

Věk: od 6 měsíců

Délka: 14 cm

Materiál: Bezpečný a odolný dřevěný materiál

Barvy: pastelové, safari

Zvukové Efekty: Realistické zvuky deště a přírody

Dešťová hůl je výborný rytmický nástroj a zároveň zaujme svojí barevností a rojem přesýpajících se kuliček

Hračka rozvíjí dětskou představivost, fantazii a citlivost na zvukové podněty

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Kód: LE-12458
216 Kč
Small Foot Dešťová hůl Safari
Značka: Small Foot
LE12458H
Novinka

Dětičky od 6 měsíců si díky válci cvičí jemnou motoriku, poznávají barvy, rozvíjejí si sluch i další smysly.

Německá firma Legler je zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběné podle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti dětským slinám. 

Bezpečný Materiál: Vyrobená z bezpečných a certifikovaných materiálů, tato hračka je vhodná pro malé děti a zajišťuje bezstarostné hraní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.