Škrabací obrázek - duhový - dinosaurus

Značka: Creatoys

Věk: od 6 let

Rozměr: 20 x 25 cm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Kód: SCD-EP402
135 Kč –34 % 89 Kč
Škrabací obrázek - duhový - dinosaurus
Značka: Creatoys
trex
135 Kč –34 %

Škrabací obrázek duhový 20 x 25 cm Sada obsahuje obrázek natištěný na černém kartonu a umělohmotné škrabací pero. Seškrabte linky předtištěného obrázku. Vhodné pro děti od 6 let.

Tyrannosaurus rex („tyranský královský ještěr“ ) byl jeden z největších masožravých dinosaurů  a  jedním z největších suchozemských predátorů všech dob. Svou tělesnou stavbou je dle posledních objevů stále nejmohutnějším a nejhmotnějším známým masožravým dinosaurem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Creatoys - kreativní hračky

Již od roku 1997 se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem výtvarných hraček. Dovážíme výrobky, které podporují zručnost dětí a schopnost samostatně tvořit. Naším cílem je nabízet tvořivé výrobky pro děti a dospělé, kteří mají chuť něco vyrábět. Většina výrobků jsou kompletní sady, ve kterých naleznete vše, co při tvorbě budete potřebovat.

Pečlivě vybíráme výrobky, které jsou zajímavé, cenově dostupné a přitom si zachovávají vysokou kvalitu a toto zboží nabízíme pod vlastní značkou Creatoys. Všechny výrobky jsou v česko-jazyčné verzi a splňují veškeré atesty a požadavky na hračky. Každý rok se můžete těšit na spoustu novinek.