Safari Ltd - TUBA - Na statku

Značka: Safari Ltd.

Věk: od 3 let

Obsah tuby: uba obsahuje 12 figurek různých druhů zvířátek ze statku o velikosti 4,5-7 cm

TIP: Jednotlivá zvířátka můžete vkládat do adventního kalendáře :-)

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 695204
349 Kč
Safari Ltd - TUBA - Na statku
Značka: Safari Ltd.
SFS695204
Novinka Tip

- pokud sháníte modely zvířátek, která jsou nejoblíbenější ze statku, pak je to právě tuba - na statku. Ručně malované figurky vyvedené v detailech dokáží dítěti pomoci rozeznat typické znaky jednotlivých zvířat.

- u nejmladších dětí s jejich pomocí podpoříte rozvoj slovní zásoby, starší si budou hrát na farmu, přiřazovat k obrázkům a v neposlední řadě vám poslouží při osvojování cizojazyčné slovní zásoby.

 - názvy zvířat v angličtině najdete obvykle na břiše figurky.

Slovníček (obsah tuby)pes - dog, býk - bull, kachna - duck, slepice - hen, kohout - rooster, husa - goose, prase - pig, koza - goat, kůň - horse, beran - ram, krava - cow, ovce - ewe

  • Rozměr tuby 5 x 5 x 33cm
  • Každá figurka je detailně navržená a ručně malovaná
  • Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit.
  • Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček. Na jejím počátku v roce 1982 byla dětská karetní hra na téma ohrožené druhy zvířat. V roce 1986 firma podepsala licenční smlouvu s Carnegie Museum of Natural History. Tato licence umožnila vyrábět autentické modely dinosaurů ve spolupráci s jejich nejlepšími paleontology. S postupným rozrůstáním firmy se začala rozšiřovat i série modelů, které se už neomezovaly jen na dinosaury, ale nabízely pohled na celý svět.

Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti. Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. Vzhledem k stále novým vědeckým objevům jsou figurky neustále aktualizovány, mají tak pozitivní vliv na vzdělávání dítěte v oblasti přírody a její ochrany. I proto jsou velmi oblíbenou vzdělávací pomůckou pedagogů celého světa. Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

V současné době firma Safari Ltd. nabízí nejen samostatné modely, ale i figurky, které jsou tematicky zařazeny do sad, a to podle oblastí, kde se vyskytují, nebo podle svého živočišného druhu. Můžete se tak detailně seznámit se zvířaty Arktidy, pouště, oceánu a jiných oblastí, nebo zkoumat druhy žab, motýlů, velryb a spousty dalších. Safari Ltd. však neopomíjí ani svět lidí a jeho historii a dílo, a tak můžete poznat nejvýznamnější stavby světa, občanskou válku v Americe, indiány, pravou africkou vesnici, ale dokonce i dopravní prostředky a vesmír. Pro opravdové sběratele jsou k dispozici rozšířené sady!

Samostatnou kapitolou výrobků firmy Safari Ltd. jsou produkty z kolekce Safariology. Jedná se o soubor pomůcek do přírody a  modely pro pozorování života živočichů a rostlin. Tato kolekce zahrnuje dalekohledy, kompasy, krabičky na brouky, lupy a spoustu dalších nástrojů pro bádání, ale i životní cykly několika druhů zvířat a rostlin, jako je např. mořská želva, kuře, komár, včela, či fazole, ba dokonce i vývoj člověka od svého prapočátku až dodnes.

Po tři generace firma Safari Ltd. pokračuje kupředu s jasnou vizí. Rok co rok vytváří stále nové hračky, které vzdělávají a ukazují našim dětem kouzla života na této planetě.