Obrázkové hry pro volné chvíle

Značka: SVOJTKA&Co.

Věk: od 4 let

Rozměr: 159 x 98 mm

Krabička plná zábavy obsahuje stíratelný fix a 50 oboustranných omyvatelných karet s více než 100 různých zajímavých úloh a her. Hodně zábavy!

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: PCT3612
249 Kč
Obrázkové hry pro volné chvíle
Značka: SVOJTKA&Co.

Nakresli strašidelným hlavám obličej. Sleduj stopy a zjistíš, která z raket byla na Měsíci. Ze slov vypadla písmenka. Přijdeš na to, která písmena kam patří? Nakresli šelmě pruhy jako tygrovi, pak skvrny jako leopardovi nebo hřívu jako lvovi. Krabička s 50 oboustrannými kartami a stíratelným fixem obsahuje více než 100 různých hádanek a her k doplňování, dokreslení a procvičení postřehu a pozornosti. Karty jsou omyvatelné, takže na ně lze přiloženým fixem psát, kreslit a řešit úkoly stále znovu a znovu. Ideální pro zabavení menších dětí na cestách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti předškolního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet. Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydává knihy také na Slovensku.
Tituly přejímá od renomovaných světových nakladatelů.

Z oblasti literatury pro nejmenší najdete v nabídce leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPEDIE. Vedle prvků pohyblivých mají leporela prvky hmatové - různé povrchy, materiály, reliéfy a otvory, které rozvíjejí jemnou motoriku dětí. Pro předškolní i školní děti připravují celou řadu encyklopedií s odklápěcími okénky, převzaté například z renomovaného nakladatelství Usborne, prostřednictvích nichž se mohou seznámit s mnoha oblastmi a obory. Stálicemi mezi tématy jsou zvířata, dinosauři, vesmír, stroje a lidské tělo.

Naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční. Připravují pro ně knihy o pokusech, počítačích, politice a financích, stejně jako o vztazích, bezpečnosti na internetu a zdraví fyzickém i psychickém. Celá řada pracovních sešitů pro děti a metodických příruček pro rodiče vychází z pedagogického směru podle Marie Montessori. V neposlední řadě vydávají dětskou beletrii, která nejvíce pobaví čtenáře na prvním stupni základní školy.