Nobilis Tilia - éterický oelj Bio Eukalyptus radiata 10 ml

Značka: NOBILIS TILIA

100% přírodní éterický olej

Kontraindikace : nepoužívejte na obličej a krk dětem do 10 let

Má vynikající protiinfekční účinky, zejména v oblasti ORL, dýchacího a močového systému, napomáhá vykašlávání a celkově posiluje, působí proti kožním bakteriálním a kvasinkovým infekcím, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší.

TIP: Do aromalampy, odpařovače nebo difuzéru nakapejte malé množství éterického oleje Eukalyptus radiata. Tento druh eukalyptu je vhodný i pro velmi malé děti od 9. týdne věku do 2 let, dětem . 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Kód: B0002B
274 Kč
Nobilis Tilia - éterický oelj Bio Eukalyptus radiata 10 ml
Značka: NOBILIS TILIA
b0002b bio eukalyptus radiata 1664207167
Česká značka

 

SLOŽENÍEucalyptus Radiata Leaf Oil (éterický olej Eucalyptus radiata);Limonene*;Linalool*;Geraniol*;Citral*. * - přírodního původu


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh Nobilis Tilia

Jsme průkopníky přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách. S vášní a pokorou k přírodě už více než 25 let ručně vyrábíme produkty, které citlivě pečují o pokožku i zdraví a vnášejí harmonii do lidských srdcí.

 

Krása a harmonie v jedné kapce

Aby mohl člověk šťastně být, musí se naučit žít v souladu s přírodou. Láska a úcta k přírodě je naším mottem, které také vkládáme do všech našich výrobků. Věříme, že to nejlepší pro člověka nám dává příroda sama, a proto využíváme léčebných účinků rostlin ve formě éterických olejů. Ty obsahují to nejúčinnější, co rostlina ukrývá. Skrze pár kapek éterického oleje odpařených do vzduchu nebo namíchaných s rostlinnými oleji v kosmetice, pak účinné složky rostlin pronikají i do lidského těla a blahodárně působí na stav pokožky, zdraví i mysli. A to je kouzlo aromaterapie.