Mamolína "Dinosauři"

Značka: Mámy v rejži

Věk: od 3 let

Hmotnost: 250 g

250g měkkoučké tříbarevné domácí modelíny, třpytky, konfety, mini figurka a velká figurka (různé), lebka dinosaura (různé)

Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje drobné části.

Domácí modelína je měkkoučká, voňavá, krásně se s ní tvoří a navíc je bezpečná pro děti. Je uvařená z jedlých surovin (obsahuje lepek), takže když ji děti ochutnají, nic se jim nestane.

Práce s modelínou s miniaturami rozvíjí jemnou motoriku a slovní zásobu.

Mamolína vydrží 6 měsíců.

Uchovávejte v uzavřené dóze. 

Certifikovaná hračka.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 1526
280 Kč
Mamolína "Dinosauři"
Značka: Mámy v rejži
1539 p1020652
Novinka Česká značka Nejprodávanější

Modelína v naší nabídce  je domácí, lehce se tvaruje, protože je měkká. Krásně voní. Pokud dá dítě kousek modelíny do pusy, nemusíte se bát, modelína je uvařená z jedlých surovin (obsahuje lepek). V naší nabídce najdete tematické modelíny. Tzn., že každá modelína obsahuje navíc třpytky, miniatury ... na určité téma. Jednorožci, dinosauři, záchranáři..... Hraní s modelínou podporuje jemnou motoriku, představivost. 

Pro děti od jednoho roka je k prvnímu seznámení vhodná obyčejná modelína bez třpytek a doplňků.  Okolo 2 let začínají děti zajímat drobné věci, pak už můžete použít i tematické modelíny. které obsahují různé dekorace jako třpytky, figurky.  Při práci s těmito modelínami je u malých dětí samozřejmostí dohled dospělé osoby. 

Do modelíny můžete také třeba obtiskávat různá razítka, válečkypryskyřicové doplňky.

Při správném skladování vydrží modelína 6 měsíců.

Péče o mamolínu: Není určena do kontaktu s vodou. Nejlépe vám vydrží, když ji budete udržovat v čistotě a mimo hraní v uzavřené dóze. Je-li tvrdá, suchá, přidejte kapku oleje a vody, pořádně promněte. Je-li příliš měkká, přidejte trochu hladké mouky. Životnost prodlužujete uklízením do zavřené dózy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: