Jedeme vám na pomoc!

Značka: SVOJTKA&Co.

Rozměr: 28,5 x 27 cm

Počet stran: 12

Popis: zvuková knížka, zvukové leporelo

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: PCT6233
349 Kč
Jedeme vám na pomoc!
Značka: SVOJTKA&Co.

Co se to děje? Nebohá kočička uvízla na stromě, ale nebojte! Ochotní hasiči ji v bezpečí vrátí jejím majitelům. A co se to děje tamhle? Nezranil se někdo v horách? Tato interaktivní poučná zvuková kniha dětem na názorných situacích představí práci a úsilí hasičů, policistů a záchranářů. V krátkých, ale konkrétních vážných chvílích se děti dozvědí, co obnáší práce lidí, kteří pomáhají a chrání druhé. V knize děti naleznou 10 různých zvuků záchranářských prostředků, ale také i veselé a roztomilé ilustrace.

Prodejní cena zvukové knihy již obsahuje recyklační poplatky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti předškolního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet. Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydává knihy také na Slovensku.
Tituly přejímá od renomovaných světových nakladatelů.

Z oblasti literatury pro nejmenší najdete v nabídce leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPEDIE. Vedle prvků pohyblivých mají leporela prvky hmatové - různé povrchy, materiály, reliéfy a otvory, které rozvíjejí jemnou motoriku dětí. Pro předškolní i školní děti připravují celou řadu encyklopedií s odklápěcími okénky, převzaté například z renomovaného nakladatelství Usborne, prostřednictvích nichž se mohou seznámit s mnoha oblastmi a obory. Stálicemi mezi tématy jsou zvířata, dinosauři, vesmír, stroje a lidské tělo.

Naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční. Připravují pro ně knihy o pokusech, počítačích, politice a financích, stejně jako o vztazích, bezpečnosti na internetu a zdraví fyzickém i psychickém. Celá řada pracovních sešitů pro děti a metodických příruček pro rodiče vychází z pedagogického směru podle Marie Montessori. V neposlední řadě vydávají dětskou beletrii, která nejvíce pobaví čtenáře na prvním stupni základní školy.