Hrací podložka Město 3v1

Značka: Tookyland

Rozměr: po rozložení průměr 100 cm

Na hraní, uklízení i kreslení!

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Možnosti doručení
Kód: LT190
370 Kč
Hrací podložka Město 3v1
Značka: Tookyland

- praktická podložka na hraní 3 v 1 od Tookyland se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti s dětmi

po rozložení má průměr 100 cm.

- díky této maxi velikosti poskytuje dostatek prostoru na hraní, ale poslouží také jako prostorný vak na hračky. Po hře do něj děti vše uloží, stáhnou šňůrkou a celý vak uklidí na místo. Můžete jej také použít jako úložný prostor na hračky na cesty.

- hrací podložku je možné vybarvit

- dětská hrací podložka má na sobě zvenku i na dně černobílý motiv města a silnic a je tak jednou velkou omalovánkou, kterou si děti můžou postupně celou vybarvit , použít můžete třeba tyto  fixy na textil 6 ks

- podložka na hraní je vyrobena z pevné, voděodolné tkaniny, takže je skvělá jako podložka na kinetický písek či různé modelovací hmoty. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Tookyland jsou vyrobeny s cílem skloubit dovednosti ze skutečného života s budováním jemných motorických dovedností, zlepšováním kreativity a rozvíjením představivosti a zároveň vyčarovat úsměv na tváři každého dítěte.

Všechny výrobky jsou ekologické a splňují nejpřísnější mezinárodní normy bezpečnosti dětské zábavy.

Tookyland byl založen se snem vytvořit co nejlepší kreativní zábavu. Hledá originální způsoby výroby nadčasových a odolných produktů, které rozveselí a zároveň vzdělají vaše dítě.