Dobrodružství s magnety - Zvířata

Značka: SVOJTKA&Co.

Věk: 3-5 let

Rozměr: 230 x 300 mm

Leporelo s magnety -  2 velké scény k dokončení a přes 50 zvířecích magnetů pro umístění na stránky

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: PCT6555
349 Kč
Dobrodružství s magnety - Zvířata
Značka: SVOJTKA&Co.
401652 dobrodruzstvi s magnety zvirata obalka
Novinka

Zahraj si v této knize vlastní příběhy s více než 50 magnety zvířat!

Navštiv zvířata v jejich přirozeném prostředí. Zjisti o nich pár zajímavých informací.

Čekají tě 2 velké scény k dokončení a přes 50 zvířecích magnetů pro umístění na stránky a vyprávění tvých příběhů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti předškolního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet. Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydává knihy také na Slovensku.
Tituly přejímá od renomovaných světových nakladatelů.

Z oblasti literatury pro nejmenší najdete v nabídce leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPEDIE. Vedle prvků pohyblivých mají leporela prvky hmatové - různé povrchy, materiály, reliéfy a otvory, které rozvíjejí jemnou motoriku dětí. Pro předškolní i školní děti připravují celou řadu encyklopedií s odklápěcími okénky, převzaté například z renomovaného nakladatelství Usborne, prostřednictvích nichž se mohou seznámit s mnoha oblastmi a obory. Stálicemi mezi tématy jsou zvířata, dinosauři, vesmír, stroje a lidské tělo.

Naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční. Připravují pro ně knihy o pokusech, počítačích, politice a financích, stejně jako o vztazích, bezpečnosti na internetu a zdraví fyzickém i psychickém. Celá řada pracovních sešitů pro děti a metodických příruček pro rodiče vychází z pedagogického směru podle Marie Montessori. V neposlední řadě vydávají dětskou beletrii, která nejvíce pobaví čtenáře na prvním stupni základní školy.