DJECO Tetování Dinosauři

Značka: DJECO

Tetování s motivem dinosaurů

Rozměr: 14,5 x 23 cm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ09598
120 Kč
DJECO Tetování Dinosauři
Značka: DJECO
103108 dj09598 b rvb
Nejprodávanější

- balení obsahuje 2 archy super dinosauřího tetování, které opravdu dlouho vydrží.

- dermatologicky testováno.

- archy s tetováním jsou perforované, takže jednotlivé obrázky lze snadno oddělit a můžete je použít třeba do adventního kalendáře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.