DJECO Prstové malování Příroda

Značka: DJECO

Rozměr: 29,5 x 23 x 4 cm

Věk: 3-6 let

Popis: Dotvoření obrazků pomocí prstového malování.

POSLEDNÍ 2 KUSY

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ09898
390 Kč –29 % 275 Kč
DJECO Prstové malování Příroda
Značka: DJECO
103150 dj09898 b rvb
390 Kč –29 %
- aktivita pro malé malíře

- v balení jsou 4 návrhy k dotvoření barevnými otisky. Děti položí prsty na inkoustové podložky a poté se dotknou listů, aby nanesly barvu.

- obsah balení: 4
ilustrované karty (21 x 28 cm), 4 polštářky s inkoustem a 1 barevná vysvětlující brožura.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.