DJECO Primo Ludo - barvy

Značka: DJECO

Věk: 2,5 +

Rozměr balení: 21x10 cm x 3,5 cm

Materiál: karton

Zábavná a jednoduchá hra na učení barviček

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ08367
290 Kč
DJECO Primo Ludo - barvy
Značka: DJECO
102859 dj08367 b3d rvb
Tip

- hra je určena ideálně pro 2 hráče - dítě + rodič

- zábavná a jednoduchá hra na učení barviček. 

- 2 herní varianty: "učící varianta", kde se děti učí barvičky společně s dospělým nebo "rychlá varianta" určená pro 2 hráče


Obsah: 2 sady 3 různobarevných opiček a 9 barevných mláďat opiček 

 

Varianta 1- "učící"  )- Cíl hry: nasbírat všech 9 opičích mláďátek

Položte před dítě 1 sadu opičích maminek. Kartičky malých opiček umístěte lícem dolů. Na každé různobarevné opičí mamince jsou 3 různé barvy a každé malá opička má jen jednu barvu. pomozte dítěti pojmenovat různé barvy na každé barevné opičí mamince. Otočte první kartičku s opičím mláďátkem. Dítě musí pojmenovat barvu opičího mláďátka a říci, na které mamince tuto barvu vidí. Pokud má pravdu, dítě si ponechá opičí mládě a umístí ho pod odpovídající opičí maminku. Pokud udělá chybu, pomozte muzapamatovat si, jak se barva nazývá, a najít opičí maminku, která má správnou  barvu. Dítě si opičí mládě nevezme a místo toho ho položí lícem dolů na dno hromádky. Potom dospělý otočí další kartičku s opičím miminkem. 

Varianta 2 - "rychlá") - Cíl hry: Nasbírat co nejvíce opičích mláďátek

Každý hráč vezme 1 sadu 3 opičích maminek a položí je před sebe. Karty opičích mláďátek  se zamíchají a umístí na hromádku lícem dolů. Jeden z hráčů otočí kartičku opičího mláďátka. Hráč, který jako první klepne na opičí maminku, která ukazuje stejnou barvu jako karta opičího mláděte, vyhrává kartu a umístí ji pod svou opici. Pokud se hráč zmýlí, musí vzít jedno z opičích mláďat, které již vyhrál (pokud nějaké má), a vrátit ho na dno hromádky. Poté se obrátí nová kartička mláďátka. Konec hry nastane, když už nejsou žádná opičí mláďátka na otočení. Vyhrává ten, kdo nasbíral nejvíce mláďátek.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.