DJECO Hra Shazovačka

Značka: DJECO

Věk: 4 - 8 let

Rozměry balení: 31 x 27 cm

Popis: Skvělá zábava s kartonovými "kuželkami" a balónkem. Postavte pyramidu a soutěžte, na kolik pokusů se vám podaří shodit poslední kuželku. Jako hra s plechovkami, jenže lepší. Kartonové "kuželky" nedělají rámus :-)

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ02024
299 Kč
DJECO Hra Shazovačka
Značka: DJECO

- set obsahuje 10 kartonových kuželků a jeden měkký míček

- super zábava na narozeninové oslavy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.