Crea Lign - Pěnová razítka - Moje Savana

Značka: Crea Lign

Sada razítek obsahuje 10 velkých pěnových razítek se zvířátky ze savany a dalšími safari motivy, inkoustový polštářek s černou barvou.

Tip: razítka můžete jednotlivě rozdělit do adventního kalendáře :-). K tomu můžete přidat třeba tyto razítkovací polštářky

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Možnosti doručení
Kód: CL121
355 Kč
Crea Lign - Pěnová razítka - Moje Savana
Značka: Crea Lign
lIpHASYw
Novinka ADVENT

- sada razítek pro děti od od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých pěnových razítek se zvířátky ze savany a dalšími safari motivy.

- děti si díky nim tak můžou vymyslet svůj vlastní kreslený příběh ze safari. Razítka otisknou a obrysy následně vybarví podle vlastní představivosti.

- v balení je také inkoustový razítkovací polštářek s černou barvou. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sady pro nejmenší, školkáčky, předškoláky i školáky

Francouzská značka Créa Lign' zaměřená na kreativní potřeby existuje na trhu už od roku 1994. Podporuje rozvoj tvořivosti u dětí už od prvních čar batolat až po samostatné tvoření školáků. V portfoliu značky najdete sady voskovek pro nejmenší, originální kreativní sady, 3D modely, razítka s různými motivy.

Produkty Créa Lign' jsou navrženy s cílem rozvíjet dětskou představivost, kreativitu a podporují rozvoj manuálních i grafomotorických dovedností.