COBLO Magnetická stavebnice - Kuličková dráha 35 dílů CLASSIC

Značka: COBLO

Věk. od 3 let

Rozměr balení: 30 x 25 x 6 cm

Díky silným magnetům je stavebnice snadno sestavitelná a demontovatelná, což umožňuje neustálé vytváření nových tvarů a modelů. Toho lze využít nejen při individální zábavě, ale také jako nástroj pro vývoj kreativity a motorických dovedností.

Kuličková dráha je kompatibilní s ostatními sadami Coblo, Connetix, Magna Tiles, MiDeer. Propojením dalších druhů stavebnic vzniká nekonečno možností zábavy a kreativity.

OBSAH BALENÍ:  14 magnetických dílů, 6 dlouhých ohybů,  4 krátké zatáčky, 4 dlouhé dráhy, 1 krátká dráha, 3 zvedací dráhy, 3 barevné kuličky

Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: COBLO35-M
1 250 Kč
COBLO Magnetická stavebnice - Kuličková dráha 35 dílů CLASSIC
Značka: COBLO

 

Kromě toho, že je kuličková dráha Coblo skvělou zábavou, je také vzdělávací hračkou. Stavěním kuličkových drah se děti učí o gravitaci a zrychlení. Kromě toho děti rozvíjejí své motorické dovednosti díky jemné velikosti dílků a úchopu, který vytvářejí otvory a zakřivení dílků. Tímto způsobem se děti rozvíjejí hravou formou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Coblo je holandská značka, kterou založila matka tří malých dětí. Žila se svou rodinou 4 roky v Americe , kde objevila zábavu  všestrannost magnetických stavebnic. V Nizozemsku se rozhodla vyvinout vlastní verzi magnetických stavebnic. krásné, bezpečné a pevné magnetické stavební bloky s jedinečným hvězdicovým designem. Stavebnice COBLO jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu a patří k open-ended magnetickým stavebnicím.

Magnetická stavebnice Coblo je skvělou zábavou nejen domů, ale i do dětských center, herniček, školek a škol. Díly stavebnice mají různé tvary a velikosti, které umožňují vytvářet různé geometrické tvary, struktury a modely. Děti mohou povolit uzdu fantazie a rozvíjet tak svoji kreativitu, logické myšlení, ale i se učit spolupráci s ostatními dětmi.