COBLO magnetické silnice 50 dílů

Značka: COBLO

Věk: od 3 let

Magnetické silnice mají velikost dílku magnetické stavebnice Coblo a díky černé vrstvě na spodní straně (s magnetickými částicemi) se magnetické silnice snadno nacvaknou.

Poznámka: Magnetické karty silnic nejsou sami o sobě magnetické, takže k nalepení cest například na bílou tabuli nebo ledničku potřebujete dílky magnetické stavebnice. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: COBLO-R
750 Kč
COBLO magnetické silnice 50 dílů
Značka: COBLO

Balení obsahuje:  8 rovných cest, 12 cest v ohybu, 8 křižovatek, 4 kruhové objezdy, 6 T-křižovatek, 5 prahů, 5 přechodů, 2 parkovací místa

S těmito magnetickými kartami silnic je hra s magnetickou stavebnicí ještě zábavnější a všestrannější!

Sada Coblo se může proměnit v město se silnicemi mezi domečky.  Stejně jako dílky puzzle děti spojují dílky Coblo s různými částmi dráhy (křižovatky, kruhové objezdy, zatáčky, rychlostní prahy,...) dohromady a vytvářejí tak pokaždé novou trasu, kterou mohou se svými autíčky projet. Dílky můžete také využít k vysvětlení základních pravidel silničního provozu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Coblo je holandská značka, kterou založila matka tří malých dětí. Žila se svou rodinou 4 roky v Americe , kde objevila zábavu  všestrannost magnetických stavebnic. V Nizozemsku se rozhodla vyvinout vlastní verzi magnetických stavebnic. krásné, bezpečné a pevné magnetické stavební bloky s jedinečným hvězdicovým designem. Stavebnice COBLO jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu a patří k open-ended magnetickým stavebnicím.

Magnetická stavebnice Coblo je skvělou zábavou nejen domů, ale i do dětských center, herniček, školek a škol. Díly stavebnice mají různé tvary a velikosti, které umožňují vytvářet různé geometrické tvary, struktury a modely. Děti mohou povolit uzdu fantazie a rozvíjet tak svoji kreativitu, logické myšlení, ale i se učit spolupráci s ostatními dětmi.