DJECO karetní hra pro nejmenší Malý zápas (Little Match)

Značka: DJECO

Věk: 2,5 – 5 let

Rozměr balení: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Karetní hra pro nejmenší děti. Zahrajte si s dětmi dětskou verzi oblíbené karetní hry "Prší"

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ05061
299 Kč
DJECO karetní hra pro nejmenší Malý zápas (Little Match)
Značka: DJECO
prší 1
Tip Nejprodávanější

- karetní hra pro nejmenší děti

- zahrajte si s dětmi dětskou verzi oblíbené karetní hry Prší

Děti si rozdají 4 karty pro každého, zbytek nechají v balíčku. Hra začíná otočením první karty do prostřed stolu - první hráč musí vyložit kartu buď se stejným zvířátkem, nebo se stejnou barvou. Pokud žádnou takovou kartu nemá, bere si z balíčku další kartu. Takto hra pokračuje dokola, cílem hry je zbavit se všech karet v ruce.

- vhodné pro děti od 2,5 let.

Pravidla: https://www.kouzelnyobchudek.cz/user/related_files/pravidla_mal___z__pas.pdf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.