DJECO Karetní hra pro nejmenší Malé rodinky (Little Family) 2+

Značka: DJECO

Věk: 2,5 – 5 let

Rozměry balení: 15,6 x 11,7 x 2,8 cm

Popis: Vytvoř co nejvíce párů zvířátek. Karetní hra pro nejmenší hráče

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ05062
299 Kč
DJECO Karetní hra pro nejmenší Malé rodinky (Little Family) 2+
Značka: DJECO

-  vytvoř co nejvíce párů zvířátek

- karetní hra pro nejmenší hráče.

- každý hráč si rozloží 4 karty před sebe, zbytek karet nechají v balíčku. Hráč, který je na řadě si vezme kartu z balíčků - má on nebo protihráč druhou stejnou kartu? Výborně! Máte dvojici a tak si karty můžete vzít a dát je stranou. Vyhrává hráč, co má nejvíce párů.

- vhodné pro děti od 2,5 let.

Návod: https://www.kouzelnyobchudek.cz/user/related_files/n__vod_mal___rodinky.pdf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.