DJECO Edukativní hra Eduludo Bingo 1,2,3

Značka: DJECO

Věk: 4-6 let

Rozměr: 14,5 x 19,5 cm

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: cca 15 min

Edukativní hra na učení a přiřazování čísel 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ08258
299 Kč
DJECO Edukativní hra Eduludo Bingo 1,2,3
Značka: DJECO
160949 1 dj08258 b rvb
Tip

- každý hráč si vybere desku a položí ji před sebe. Žetony a ruleta jsou umístěny uprostřed stolu. Nejmladší hráč spustí a roztočí ruletu, která ukáže na jedno zvířátko. Spočítá, kolik stejných zvířátek má na destičce.  Z žetonů si vezme ten , který odpovídá číslem nebo počtem puntíků a položí ho na svůj plán. Pokračuje další hráč a tak dále. Pokud hráč spočítal číslo, které již na destičce má zaplněné, pokračuje ve hře další hráč. První, kdo zaplní svou desku, vyhrává.

Na žetonech jsou z jedné strany čísla a z druhé strany puntíky. 

Obsah: 4 desky, 1 kolo a 24 oboustranně ilustrovaných žetonů.

  • 2 úrovně obtížnosti díky 2 variantám dlaždic: 1 s čísly a 1 s tečkami.
  • Vyrobeno z papíru a kartonu s certifikátem FSC®.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.