DJECO Edukativní hra Krokodýl

Značka: DJECO

Věk: od 3 let

Skvělá edukativní hra na procvičení paměti a základy matematiky pro ty starší, na procvičení jemné motoriky a učení barviček pro ty menší

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ01629
480 Kč
DJECO Edukativní hra Krokodýl
Značka: DJECO

- krokodýl polyká barevné kuličky podle toho, jak jsou vyobrazeny na kartičkách. Dítě si kartu prohlédne a snaží se zapamatovat barevné rozložení kuliček. Poté vsune kartu do krokodýla z druhé strany a krokodýla nakrmí barevnými kuličkami tak, jak mají jít za sebou. Po otočení pak ověří správnost barevné škály.

Jako pomůcka pro předškoláky je  další možnost hry - doplňování barviček podle "barevné rytmu" - příklad  - předkreslená žlutá, oranžová, růžová - dítě musí doplnit barevnou řadu ve správném sledu, takže pokračuje opět v rytmu - žlutá, oranžová, růžová. To později využije v matematice.

- s menšími děti trénujete jemnou motoriku,  fantazii, hru lze použít k učení barviček

- rozměry balení 22,6 x 3,5 x 22,6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.