GRADA

Kdo je naším zákazníkem?

  • Odborníci – studenti, pedagogové, vědci, podnikatelé, politici, vedoucí pracovníci a specialisté nejrůznějších profesí.

  • Široká veřejnost v Česku i na Slovensku – čtenáři beletrie a populárně-naučných knih, dětští čtenáři i jejich rodiče a prarodiče, kteří těm nejmenším předčítají.​

Naší vizitkou je kvalitní kniha

Kvalita je pro nás na prvním místě, ať už jde o tištěnou knihu, nebo e-book. Ta začíná u skvělého autora či renomovaného odborníka v případě odborné literatury a prochází přes práci v našich redakcích až po výběr kvalitní tiskárny.
  
Jsme o krok napřed

Na trhu si držíme vedoucí pozici v oblasti nových trendů. Vydáváme největší množství odborných titulů a nabízíme nejširší okruh žánrů pro čtenáře všech zájmů.
 
 O co usilujeme?

Stále rozšiřujeme spolupráci s dalšími erudovanými odborníky, špičkami ve svých oborech, kteří se stávají našimi autory, a se spisovateli, kteří mají čtenářům skutečně co říct. Ze zahraničních knih vybíráme u čtenářů vysoce oblíbené knihy, které přinášíme i našim čtenářům. Pracujeme na tom, aby nakladatelský dům GRADA byl platformou a partnerem těch nejlepších autorů.

Náš dlouhodobý cíl

Udržujeme pozici dominantního nakladatelského domu v České a Slovenské republice co do počtu vydaných tištěných odborných i všech elektronických knih. Pracujeme na tom, aby náš čtenář získal nové znalosti co nejrychleji, ať už se pohybuje v jakémkoliv oboru. Neustále rozšiřujeme portfolio našich autorů tak, abychom spolupracovali s těmi nejlepšími nejen u nás, ale i ve světě.

Žádné produkty značky GRADA nebyly nalezeny...