Sešit 24 dnů do Vánoc

Značka: JIRI MODELS a.s.

Věk: od 3 let

Rozměr: 76 X 216 X 3 mm

Sešit obsahuje 24 stran plných zábavných vánočních aktivit a nápadů na tvoření od začátku prosince až do Vánoc

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 3493-1
139 Kč
Sešit 24 dnů do Vánoc
Značka: JIRI MODELS a.s.
0005890 24 dnu do vanoc
Novinka ADVENT

- v sešitu najdeš 24 zábavných aktivit 

Dopis Ježíškovi, tvoření vánoční holubičky z papíru, výroba cesmínového věnce, vyrob si Mikuláše se zatočenými vousy, výroba obálky, veselá dřívka ...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JIRI MODELS a.s. je společností s dlouhodobou tradicí, která již 30 let nabízí širokou paletu knih, hraček, her a papírenského zboží. Společnost sídlící v jihočeském Písku vznikla roku 1989 a od roku 1991 se věnuje nakladatelské činnosti se zaměřením na dětský sortiment.

Společnost JIRI MODELS a.s. vyrábí řadu formátů omalovánek, kreativních aktivit a zábavných knížek doplněných dalšími prvky, jako jsou samolepky, šablony, vystřihovánky či psací potřeby. Kromě nakladatelských titulů na trh přináší též dětská razítka, samolepky, pexesa, psací potřeby a jiné hry, hračky a papírenské zboží. Výsledkem profesionální práce zkušeného týmu JIRI MODELS a.s. je sladění obsahu titulů a jejich designů. Chlapci a dívky rozdílných věkových kategorií tak mají k dispozici velké množství atraktivních titulů, rozvíjejících různé dovednosti, se kterými zažijí spoustu zábavy.