Rok na horách

Značka: HOST

Věk: 2+

Rozměr knihy: 28 x 31 

Počet stran: 28

Autor: Malgosia Piatkowska

Nakladatelství: HOST

Další díl oblíbené série leporel obsahuje dvanáct dvoustran, které dětem představí různá horská prostředí a jejich proměny v průběhu roku

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 4518
369 Kč
Rok na horách
Značka: HOST
308 big
Novinka

Sbal si batůžek, obuj pohodlné pohorky a vyrážíme do hor! Podívej, jak je příroda na horách bohatá a pestrá – v podhůří zurčí potůček, kde skáčou pstruzi a plavou střevle. Nad hladinou létají barevné vážky a u břehu si vykračuje čáp. Na louce zas stádo srn uždibuje šťavnatou trávu a čmelák si prozpěvuje písničku. Přes lesní cestu tu a tam přeběhne liška nebo zajíc. A ovčácký pes Bojar má plné tlapky práce s hlídáním ovcí na pastvinách. Na strmých srázech rostou horské smrčiny, kde se potulují jezevci a kuny, poletují výři, jeřábci, sýkory a netopýři. A na sluníčku se tam vyhřívá tesařík i ještěrka. Nejvýše položená místa, lučiny a skalní útesy, pak obývají svišti, kamzíci, kozorožci a na obloze krouží obrovští orli.

Další díl oblíbené série leporel obsahuje dvanáct dvoustran, které dětem představí různá horská prostředí a jejich proměny v průběhu roku. A na závěr si mohou zahrát hru s hledáním rozdílů.

Kniha probouzí fantazii, rozvíjí vnímavost a schopnost logického myšlení, vybízí k hledání souvislostí a podněcuje chuť k vyprávění příběhů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: