Příroda do kapsy - Veršovaná zvířecí abeceda

Formát: A6

Popis: Výukové kartičky plné písmen, zvířátek a povedených veršů, z nichž se o zvířátkách mnohé dozvíme nebo se dobře pobavíme

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 183
289 Kč
Příroda do kapsy - Veršovaná zvířecí abeceda
183 3 kn6 8620web
Novinka Česká značka

Veršovaná zvířecí abeceda je plná ručně malovaných obrázků zvířat a krátkých vtipných veršů. Díky tomu jsou kartičky pro děti velmi přitažlivé. Verše dětem o zvířatech mnoho napoví nebo je alespoň pobaví. Díky krásným obrázkům a nápaditým veršům bude abeceda děti opravdu bavit a ani si nevšimnou, že se vlastně učí :-)

Proč je tato sada karet jedinečná?

♥ Karty jsou plné krásně ručně malovaných obrázků zvířat
♥ Každé zvíře je doplněno vtipným krátkým veršem, který má většinou poučný obsah
♥ Karty zaujmou děti od malička až po první třídu, vydrží jim tak poměrně dlouho
♥ Jedná se o ekologicky šetrný výrobek 
Většinu veršů pro kartičky připravil básník Daniel Biderman, jehož verše jsou známé svojí nápaditostí a osobitým vtipem. Tento autor stojí např. za pohádkami Ryba, která neplula s hejnem nebo O létání a špekových knedlících. Napsal také povedenou knihu plnou básniček pro děti Běhá zvíře po papíře.
 
Kartičky jsou vhodné pro všechny menší děti. Ty které ještě abeceda nezajímá jistě zaujmou obrázky a vtipné básničky. A až je začne abeceda zajímat, tak už budou všechny básničky znát a rychleji se tak vše naučí...
 

Kartičky s mají velikost A6. Vše je vytištěno na kvalitním papíře o gramáži 350g/m2, aby kartičky hodně vydržely. Všechny karty jsou opatřeny také povrchovou laminací.

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK 

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou na cesty. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). Může vám tak sloužit opravdu hodně dlouho.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: