Přání "Vítej na světě - sloník"

Značka: Chaukiss

Formát: A6

Uvnitř čisté, bez potisku

Součástí přání hnědá/ přírodní obálka z recyklovaného papíru

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Kód: BB8
69 Kč
Přání "Vítej na světě - sloník"
Značka: Chaukiss
1491 bb8 web
Česká značka

 INSPIRACE DO PŘÁNÍ:

  1. Gratulujeme rodinko a vítáme tě ............ (jméno dítěte) na světě! Přejeme vám hodně zdravíčka a štěstí.
  2. Gratulujeme vám, rodičové! Držíme vám palce a přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a smíchu na nové cestě životem s malým/malou ....... (jméno dítěte). 

Přáníčka jsou šetrná k přírodě, a proto jsou tištěna na FSC® certifikovaný papír se 100% obsahem recyklovaných vláken. Obálky jsou také z hnědého recyklovaného papíru a obaly, ve kterých jsou přáníčka zabalena, jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, a jsou proto biologicky odbouratelné a kompostovatelné. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Začalo to pouhou myšlenkou Filipa a Lucky. Byl čas udělat něco, co bude dělat radost nejen nám, ale i ostatním. Něco, co je maličkostí, ale zároveň velkou věcí. Mrzelo nás, že v době onlinové jsou úsměvy mnohdy schované jen za obrazovkou a na offline svět, který se doopravdy žije se zapomíná.  Tak proč to nezměnit? Co vrátit papírovou formu pozdravů a radosti zpět?  

Projekt na papírová přáníčka se rozjel na konci roku 2016, když jsme skrze Instagramový účet poznali naši mistryni handletteringu Magdu. Její umělecký talent nás stejně jako její osobitost (kterou vkládá do přáníček) naprosto očaroval. Tvoření s sebou nese velkou zodpovědnost, tak se rozhodlo, že celá naše výroba bude šetrná k životnímu prostředí, jak nejvíc to půjde.

Vzniklo Chaukiss [čaukys], továrna na posílání radosti, a to jen díky maličkostem.

V roce 2017 šla naše přáníčka do prodeje mezi produkty zdravé výživy v jihočeském Táboře. Postupně se naše tvorba rozrůstala a začali jsme tvořit jiné produkty - jmenovky, to do listy, kalendář, záložky, svíčky, bavlněné tašky, milníkové kartičky, hrnečky a další. Nezůstalo jen u prodejny zdravé výživy, ale naše přáníčka zaplnila i regály papírnictví v obchodních centrech a design obchůdcích po České republice a postupně se dostala i na slovenský trh. Od roku 2023 budou naše přáníčka dělat radost i v USA!

Práce rostla a bylo potřeba rozšířit i Chaukiss rodinu o další členy. Velkou podporou a nepostradatelnou rukou se stala Filipova mamka, která pomůže se vším, co je potřeba. Objednávky, účetnictví, papíry, obchůzky, zkrátka maminka nad zlato. I na poli marketingu byla potřeba předat pravomoce. Přibyla další posila, Magdaléna. A objednávky rostly a naše ruce už nestačily, proto se tým rozrostl o další dvě slečny, Bety a Natálku.

Je rok 2023 a my se těšíme z vašeho zájmu. Máme neskutečnou radost, že pomáháte vrátit tradici posílání přáníček zpět mezi nás a baví nás stále tvořit nové produkty.

Jste to právě vy, kdo díky přáníčkům a dalším drobnostem rozdává úsměvy. 

A je to jen maličkost, že? :)