Mámy v rejži - Dinosauří Mamolína

Značka: Mámy v rejži

Věk: od 3 let

Hmotnost: 250 g

250g měkkoučké tříbarevné domácí modelíny, třpytky, konfety, mini figurka a velká figurka (různé), lebka dinosaura (různé)

Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje drobné části.

Domácí modelína je měkkoučká, voňavá, krásně se s ní tvoří a navíc je bezpečná pro děti. Je uvařená z jedlých surovin (obsahuje lepek), takže když ji děti ochutnají, nic se jim nestane.

Práce s modelínou s miniaturami rozvíjí jemnou motoriku a slovní zásobu.

Mamolína vydrží 6 měsíců.

Uchovávejte v uzavřené dóze. 

Certifikovaná hračka.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 1526
280 Kč
Mámy v rejži - Dinosauří Mamolína
Značka: Mámy v rejži
1539 p1020652
Česká značka Nejprodávanější

Hraní s modelínou podporuje jemnou motoriku, představivost. 

Pro děti od jednoho roka je k prvnímu seznámení vhodná obyčejná modelína bez třpytek a doplňků.  Okolo 2 let začínají děti zajímat drobné věci, pak už můžete použít i tematické modelíny. které obsahují různé dekorace jako třpytky, figurky.  Při práci s těmito modelínami je u malých dětí samozřejmostí dohled dospělé osoby. 

Do modelíny můžete také třeba obtiskávat různá razítka, válečkypryskyřicové doplňky.

Při správném skladování vydrží modelína 6 měsíců, při frekvenci používání cca 2-3x týdně. Používáte mamolínu každý den? Při častém používání se mamolína může začít po pár týdnech "drolit" Stačí přidat kapku oleje a horké vody a modelínu pořádně propracovat.

POZOR: čím déle je mamolína na vzduchu, tím rychleji se vysouší.

Pokud máte mezi hraním si s modelínou velké prodlevy, je ideální uchovávat mamolínu v lednici. Při pravidelném hraní stačí skladovat při pokojové teplotě. 

Po každém hraní nezapomeňte uklidit mamolínu do dózy. Mamolíny s doplňky je lepší uchovávat bez nich, sníží se tak riziko případné plísně. Riziko plísně také snižuje ukládání mamolíny do lednice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: