Learning Resources Sada pro rozvoj jemné motoriky

Věk: 3+

Sada pro rozvoj jemné motoriky obsahuje 4 ks:

pinzeta, lopatky (naběračky), kapátko, pinzeta s lopatičkami

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: LERLER5558
399 Kč
Learning Resources Sada pro rozvoj jemné motoriky
LERLER5558 1
Novinka

Tato sada pro rozvoj jemné motoriky je vhodná pro všechny malé, aktivní děti, které začínají objevovat svět kolem sebe, pro všechny pomocníky, kteří pomáhají rodičům v běžných činnostech, zkrátka pro všechny zvídavé děti. S touto sadou zažijí zajisté mnoho zábavy a zároveň procvičí jemnou motoriku, která se jim bude hodit v každodenním životě.

V sadě jsou obsaženy:

-pinzeta - speciální aligátorská pinzeta je určena pro třídění a přenášení malých věcí. Děti tak pochopí úchop a připraví se na pozdější držení tužky.

-lopatky (naběračky) - praktické lopatky jsou ideální pro rozvíjení síly v rukou. Otvory v lopatkách zároveň umožňují nabírat například vodu a zároveň ji vylívat. Děti tak pochopí úchop pro nůžky

-kapátko - zatočená kapátka jsou ideální pro rozvíjení síly v rukou, posilují svaly v prstech.

-pinzety s lopatičkami - speciální pinzety vhodné pro sběr a stlačení malých předmětů. Posilují úchop dítěte, to zvedá malé předměty mezi palcem a ukazováčkem a získává tak schopnost psát

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Learning Resources uspokojuje potřeby učitelů, rodičů i dalších mentorů a to díky kvalitním produktům, vášní, s jakou produkty vytváří, a díky inspirativním myšlenkám k učení a vzdělávání se.