JAR MELO Jemné voskovky smývatelné 12 ks

Značka: Jar Melo

Věk: individuální. Voskovky jsou opravdu velmi jemné, při lehkém dotyku již kreslí. Pokud je dítě ještě malé a bude na voskovky tlačit, zničí si je, zatlačí je dovnitř. Takže pak můžete vyšroubovat jen kousek a děti sledovat :-). Když je dítě již schopné kreslit samo a netlačit, pak jsou ideální volbou.

Rozměr: délka voskovky je cca 12 cm

Sada obsahuje: 12 kusů ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝCH  voskovek 

Voskovky jsou určené nejen na kreslení na papír, ale také na obličej či tělo. Stačí jemný dotek s povrchem a voskovky hned krásně kreslí. Děti tak nemusí tlačit a mají z kreslení radost. To je motivuje pokračovat ve výtvarné činnosti. Voskovky jsou šroubovací.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kód: JA90435
320 Kč
JAR MELO Jemné voskovky smývatelné 12 ks
Značka: Jar Melo
unnamed
Nejprodávanější

- voskovky jsou šroubovací. Každá voskovka je uložena do ochranného pouzdra, z kterého se vysouvá jednoduchým otáčením. Díky tomu se nelámou.
 
- při kreslení si děti procvičují motorické dovednosti a představivost
 
- set obsahuje 12 kusů voskovek, které jsou uloženy v praktickém boxu. 
 
- voskovky jsou snadno omyvatelné
 
- voskovky jsou zdravotně nezávadné (složení: glycerin)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Věříme, že každé dítě je umělcem.

Jaro Melo je evropská značka, která pomáhá dětem svobodně se projevit prostřednictvím jedinečných pomůcek rozvíjejících jejich kreativitu a tvořivost. Jednoduchou cestou jim přibližuje taje umění.

Posuňte hranice dětské fantazie a tvůrčího myšlení.

Produkty od značky Jar Melo mají krásný design, precizní provedení, kvalita a hlavně nápaditost. Tato špičková značka podporuje teorii APT: ART (umění), PLAY (hra), THINK (myslet). Vyrábějí krásné kreativní potřeby nejen pro děti, které podpoří jejich myšlení či tvořivé vlastnosti zábavnou formou.