DJECO Vodní omalovánky - Život v lese - ZNOVUPOUŽITELNÉ

Značka: DJECO

Věk:  od 18 měsíců

Sada obsahuje:  4 obrázky, pero plnitelné vodou

Rozměry balení: 31,5 x 22 x 1,5 cm.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ09064
280 Kč
DJECO Vodní omalovánky - Život v lese - ZNOVUPOUŽITELNÉ
Značka: DJECO

- malování vodou  DJECO Život v lese nabízí veselé postavičky zvířátek medvídka, kočičky, sovičky či lišky na 4 obrázcích o velikosti 21 x 26 cm.  Ty se objeví až po přetření perem naplněným vodou.

- krásně barevný obrázek zůstane odkrýtý, dokud všechna aplikovaná voda nevyschne. Po vyschnutí se opět obrázek zahalí do bílé, neprůhledné barvy a děti mohou znovu obrázek na omalovánkách odkrývat.

- nikdy nekončící zábava bude děti bavit a zaměstná je na dlouhých i krátkých cestách.

- vše zabalené v praktickém obalu se zapínáním

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.