DJECO - Hra Pinstou

Značka: DJECO

Věk: 3+

Popis: Hra na procvičení jemné motoriky a základních počtů

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ01627
390 Kč
DJECO - Hra Pinstou
Značka: DJECO

- skvělá hra na procvičení základních počtů a jemné motoriky díky práci s přiloženou dřevěnou pinzetou.

- Děti musí pomocí pinzety nabírat a umisťovat na hrací desku správný počet žetonků na základě vyobrazených údajů na kartě

- obsah: 1 dřevěný podstavec, 22 dřevěných dílků, 1 dřevěná pinzeta a 20 karet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.