DJECO Hmatová hra Hledej tvary a barvy

Značka: DJECO

Věk: 3+

Materiál: dřevo, karton

Rozměr balení: 14 x 14 x 3 cm

Hmatová hra na rozpoznávání geometrických tvarů. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kód: DJ06214
240 Kč
DJECO Hmatová hra Hledej tvary a barvy
Značka: DJECO
102673 dj06214 b rvb
Tip

- dítě roztočí šipku na dřevěném kolečku a pak po hmatu hledá odpovídající tvar v sáčku

- hra, která podporuje učení a rozpoznávání geometrických tvarů: kulatých, čtvercových, hvězdicových, trojúhelníkových a současně dítě rozpoznává barvy

Obsah balení: 1 dřevěná ruleta,1 látkový sáček, 9 malovaných dřevěných geometrických tvarů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 letspolečenské hryoriginální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.