24 dnů do Vánoc

Značka: SVOJTKA&Co.

Věk: od 3 let

Počet stran: 28

Rozměr: 200x265 mm

Knížka s pranostikami, povídáním o vánočních zvycích

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: PCT6461
499 Kč
24 dnů do Vánoc
Značka: SVOJTKA&Co.

- knížka o českých Vánocích

- Vánoce jsou jistě to nejkouzelnější a nejkrásnější období v roce, ke kterému se pojí spousta tradic, zvyků, pranostik a pověr

- zkraťte si čekání a těšení se na Ježíška tím, že si o Vánocích a vánočních zvycích a tradicích budete číst a něco zajímavého se dozvíte

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti předškolního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet. Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydává knihy také na Slovensku.
Tituly přejímá od renomovaných světových nakladatelů.

Z oblasti literatury pro nejmenší najdete v nabídce leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPEDIE. Vedle prvků pohyblivých mají leporela prvky hmatové - různé povrchy, materiály, reliéfy a otvory, které rozvíjejí jemnou motoriku dětí. Pro předškolní i školní děti připravují celou řadu encyklopedií s odklápěcími okénky, převzaté například z renomovaného nakladatelství Usborne, prostřednictvích nichž se mohou seznámit s mnoha oblastmi a obory. Stálicemi mezi tématy jsou zvířata, dinosauři, vesmír, stroje a lidské tělo.

Naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční. Připravují pro ně knihy o pokusech, počítačích, politice a financích, stejně jako o vztazích, bezpečnosti na internetu a zdraví fyzickém i psychickém. Celá řada pracovních sešitů pro děti a metodických příruček pro rodiče vychází z pedagogického směru podle Marie Montessori. V neposlední řadě vydávají dětskou beletrii, která nejvíce pobaví čtenáře na prvním stupni základní školy.