Velký pokrok Už žádné plenky

Značka: SVOJTKA&Co.

Věk: od 2 let

Počet stran: 10

Rozměr: 190 x 190 mm

Krátký příběh o Martince a Marečkovi pomáhá dětem s přechodem na nočník. Kniha obsahuje pohyblivé prvky tolik oblíbené u dětí, ale také odborné rady pro rodiče.
 
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: PCT4376
249 Kč –36 % 159 Kč
Velký pokrok Už žádné plenky
Značka: SVOJTKA&Co.
3619 velky pokrok uz zadne plenky
249 Kč –36 %

Nosí vaše dítě plínky a vy už pozorujete náznaky toho, že je zřejmě připravené používat nočník nebo záchod?

Krátký příběh o Martince a Marečkovi, kteří se už učí chodit na nočník, pomůže nejenom dětem, ale zejména jejich rodičům

. Na každé dvoustraně najdete radu, jak postupně přeučovat své dítě od plín na nočník nebo záchod. Pomozte mu s touto změnou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti předškolního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet. Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydává knihy také na Slovensku.
Tituly přejímá od renomovaných světových nakladatelů.

Z oblasti literatury pro nejmenší najdete v nabídce leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPEDIE. Vedle prvků pohyblivých mají leporela prvky hmatové - různé povrchy, materiály, reliéfy a otvory, které rozvíjejí jemnou motoriku dětí. Pro předškolní i školní děti připravují celou řadu encyklopedií s odklápěcími okénky, převzaté například z renomovaného nakladatelství Usborne, prostřednictvích nichž se mohou seznámit s mnoha oblastmi a obory. Stálicemi mezi tématy jsou zvířata, dinosauři, vesmír, stroje a lidské tělo.

Naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční. Připravují pro ně knihy o pokusech, počítačích, politice a financích, stejně jako o vztazích, bezpečnosti na internetu a zdraví fyzickém i psychickém. Celá řada pracovních sešitů pro děti a metodických příruček pro rodiče vychází z pedagogického směru podle Marie Montessori. V neposlední řadě vydávají dětskou beletrii, která nejvíce pobaví čtenáře na prvním stupni základní školy.